top
logo
Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Login Form
Partnerzy:
Odsłon : 840727
Archiwum Olimpiada Wiedzy o Wynalazczości
Olimpiada Wiedzy o Wynalazczości PDF Drukuj Email
Piątek, 20 Listopad 2009 22:36
 W dn.06.04.2009r. przeprowadzono II stopnia eliminacje uczniów szkół ponadpodstawowych Olimpiady Wiedzy o Wynalazczości.

Celem OWoW jest zainteresowanie młodzieży problematyką wynalazczą a szczególnie w zakresie: prawa własności przemysłowej, umiejętności dokonywania i zgłaszania projektów wynalazczych, technik twórczego myślenia, poznawania ważniejszych wynalazków oraz ich twórców.

Jury pod kierownictwem Kol. inż. Ryszarda Stachurskiego- rzecznika patentowego w wyniku testów pisemnych i zadań praktycznych oraz pytań ustnych wyłoniła ekipę z regionu radomskiego na eliminacje Centralne, które odbędą się w dn. 02-04.06.2009r. Drzonkowie k/ Zielonej Góry. Udział wezmą uczniowie: Daniel Stachurski, Dzik Adam, Mądry Krzysztof (wszyscy z Zespołu Szkół Elektronicznych w Radomiu) oraz Kebbas Sofiane ( Zespół Szkół Samochodowych).

Organizatorem Olimpiady jest Polski Związek Stowarzyszeń i Wynalazców i Racjonalizatorów przy współpracy Ministerstwa Edukacji Narodowej, Urzędu Patentowego RP, Kuratorium Oświaty i Regionalnych Klubów Techniki i Wynalazczości.

Opr. A. Barski
Prezes RKTiW

 

Proszę kliknąć na zdjęcie w celu powiększenia

 

 

bottom
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
Visitors Counter