top
logo
Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 

Login Form
Partnerzy:
Odsłon : 840725
Archiwum Pożegnanie Arcybiskupa Zygmunta Zimowskiego
Pożegnanie Arcybiskupa Zygmunta Zimowskiego PDF Drukuj Email
Piątek, 20 Listopad 2009 22:37
 W dn. 21 czerwca br. odbyła się dziękczynna msza święta w intencji pożegnania Arcybiskupa Zygmunta Zimowskiego z diecezją radomską, w której na zaproszenie Kurii udział wzięli m.in. kierownictwo Radomskiej Rady NOT na czele z Prezesem W. Fabirkiewiczem, Wiceprezesem M. Grzywaczem oraz Dyrektorem A. Barskim- Członkiem Zarządu.
Wśród obecnych byli także kol. z Rady oraz poszczególnych SNT oraz poczet sztandarowy naszej federacji.
W uroczystości wzięli również udział członkowie rządu (m.in. E. Kopacz), parlamentarzyści, senatorowie, władze wojewódzkie (Wicewojewoda D. Piątek), władze samorządowe (Prezydent Miasta A. Kosztowniak) oraz szereg znanych polityków aktualnie będących w Sejmie. W odbytym krótkim spotkaniu prezes W. Fabirkiewicz podziękował Jego Ekscelencji za siedmioletnią współpracę i tzw. "spotkanie opłatkowe" środowiska inżynieryjno-technicznego naszej federacji. Delegacja wręczyła upominek Ks. Arcybiskupowi oraz list gratulacyjny z okazji powołania na stanowisko Przewodniczącego Papieskiej Rady ds. Duszpasterstwa Służby Zdrowia.
Arcybiskup zaprosił nasze środowisko do złożenia wizyty w Watykanie w uzgodnionym terminie. Zaproszenie zostało przyjęte z zadowoleniem a termin wizyty zostanie uzgodniony w drodze korespondencyjnej.

   

  Opracował
  Andrzej Barski
  Dyrektor biura

   

  Galeria zdjęć z uroczystości:

   

  Proszę kliknąć na zdjęcie w celu powiększenia  

   

   

 

bottom
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
Visitors Counter