top
logo
Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Login Form
Partnerzy:
Odsłon : 840724
Archiwum Regulamin Przyznawania Notowskiej Nagrody Uznania "Radomski Laur Techniki"
Regulamin Przyznawania Notowskiej Nagrody Uznania "Radomski Laur Techniki" PDF Drukuj Email
Piątek, 20 Listopad 2009 22:40
Bardzo liczne radomskie środowisko techniczne, skupione przy Radomskiej Radzie Federacji Stowarzyszeń Naukowo Technicznych NOT w trakcie wielu dyskusji uznało za celowe wyróżnianie ludzi aktywnie wspierających i promujących postęp techniczny. W tym celu podjęto już w 2008 r. działania w celu ustanowienia specjalnej nagrody środowiska technicznego. W rezultacie tych działań została ustanowiona przez Radomską Radę Federacji Stowarzyszeń Naukowo Technicznych NOT nagroda "RADOMSKI LAUR TECHNIKI" dla wspierania i promowania postępu technicznego i wyróżniania ludzi go tworzących w regionie radomskim.
Nagroda przyznawana jest w formie statuetki, medalu lub dyplomu uznania w kategorii:

 • INNOWACJE; przyznawana za tworzenie nowych rozwiązań i wdrażanie innowacji technicznych w różnej formule, szczególnie w sektorze małych, średnich przedsiębiorstw, instytucji i gospodarstw rolnych.
 • NAUKA I OŚWIATA; przyznawana za szczególne osiągnięcia w dziedzinie nauki i oświaty na rzecz innowacji i edukacji technicznej.
 • AKTYWNE DZIAŁANIE; przyznawana za wybitne osiągnięcia w pracy na rzecz organizacji notowskiej oraz wspieranie postępu technicznego i organizacyjnego w regionie radomskim.

Nagrodę w poszczególnych kategoriach przyznaje Kapituła, powołana przez Radomską Radę FSNT NOT, w składzie 9 osób. Przewodniczącym Kapituły został wybrany długoletni działacz RR FSNT NOT Pan Henryk Poręba.
Opracowany został Regulamin przyznawania nagrody, określono kryteria i niezbędne procedury. Pierwsze uroczyste wręczenie nagród przewidziano w czasie tegorocznych "Radomskich Dni Techniki".
Prawo do zgłaszania osób, zespołów, organizacji, instytucji czy przedsiębiorstw do Nagrody Uznania jest nieograniczone pod warunkiem spełnienia określonych w regulaminie zasad i celów nagrody. Dlatego też Kapituła wystąpiła do zarządów wszystkich stowarzyszeń naukowo - technicznych, działających w regionie radomskim, do władz technicznych uczelni wyższych, dyrektorów technicznych szkół ponadgimnazjalnych oraz przedsiębiorców współpracujących z radą z informacją o ustanowienia nagrody i prośbą o przygotowanie stosownych wniosków.

   

   

  Zarząd RR FSNT NOT

   

 

bottom
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
Visitors Counter