ipcleaning.pl

slide-01 slide-02 slide-03

 Aktualności

Czysta Polska zaprasza na IV edycję imprezy klubowo - charytatywnej "Beach Party Gramy z sercem"

Serdecznie zapraszamy wszystkich lubiących dobrą zabawę i klubowe brzmienia na największą w Polsce plażową klubowo-charytatywną imprezę „Beach Party Gramy z sercem”.  W tym roku gramy dla Wiktorii !!! Jesteśmy dumni z tego, że po raz kolejny wraz z grupą IPC możemy wspierać tak wspaniałą inicjatywę. Do zobaczenia 28 czerwca w Trzciance - Plaża - j. Sarcz.

CT 80 Zapowiedź pojawienia się nowej maszyny samojednej w ofercie maszyn czyszczących

CT80 Jedna z najmniejszych maszyn czyszczących z siedziskiem dla operatotora. Wyposażona w intuicyjny system sterowania !!! Jesienią 2014 roku będzie dostępna w naszej ofercie !!!

CT230 - zmywarka do posadzek - komfortowe mycie obszarów wielkopowierzchniowych

Chcielibyśmy zaprezentować tegoroczną nowość w ofercie samojezdnych maszyn do sprzątania posadzek – zmywarkę do podłóg CT230. Urządzenie to zostało wprowadzone do produkcji w odpowiedzi na zapotrzebowanie na wydajną maszynę czyszczącą z dużymi zbiornikami na wodę o pojemności ponad 200 litrów, szerokością roboczą przekraczającą 100 cm i wydajną baterią umożliwiająca pracę w dłuższych cyklach.

CT55 - zmywarka do posadzek - optymalne parametry czyszczące

W naszej ofercie pojawił się nowy, wydajny model zmywarki prowadzonej przez operatora - CT55. To urządzenie, który posiada optymalne parametry czyszczące 55-60 cm szerokości roboczej oraz zbiorniki na wodę 55/60 litrów. W ofercie znajdują się modele jedno- lub dwuszczotkowe oraz posiadające trakcję elektryczną (wersja BT).

CT45 - zmywarka do posadzek - niewielkie rozmiary - duże możliwości

Mamy przyjemność przedstawić Państwu bardzo ciekawe urządzenie do sprzątania CT45 (dostępne zasilanie bateryjne i kablowe). Maszyna o niewielkich gabarytach i kompaktowej konstrukcji została zaprojektowana w taki sposób by jej właściwości i parametry czyszczące były porównywalne do większych urządzeń dostępnych na rynku.

Szkolenie handlowe w Hotelu Złoty Młyn w Polichnie

W dniach 20 - 21 marca 2013 roku w hotelu Złoty Młyn w Polichnie odbędzie się szkolenie handlowe poświęcone nowym produktom w ofercie koncernu IPC. Wspólnie z przedstawicielami producenta przedstawimy kilka nowych kompaktowych zmywarek do posadzek oraz nową linię profesjonalnych myjek wysokociśnieniowych. 

 Nasze Serwisy

strzalka
Profesjonalne maszyny czyszczące Mycie i czyszczenie cystern i zbiorników Odkurzacze Przemysłowe i Specjalistyczne Coynco www.ipcportotecnica.pl www.elektrowniapv.pl