ipcleaning.pl

slide-01 slide-02 slide-03

 O Firmie

Firma Czysta Polska oferuje kompletne rozwiaząnia w dziedzinie technologii sprzątania i utrzymania czystości. Naszym głównym celem jest dostarczenie klientom produktów o najwyższej jakości przy profesjonalnej obsłudze
i konkurencyjnych cenach. Jeśli poszukują Państwo lepszych efektów swojej pracy, Czysta Polska oraz nasi Partnerzy dostarczą Państwu pakiet innowacyjnych produktów oraz sprawny serwis na terenie całego kraju.
Profesjonalizm i doświadczenie w działaniu, to główne cechy zespołu specjalistów, którzy w każdej chwili są do Państwa dyspozycji. Angażujemy się i zapewniamy Państwu najbardziej efektywne rozwiazania w zakresie profesjonalnego sprzątania.

IPC od 30 lat specjalizuje się w produkcji profesjonalnych zmywarek i zamiatarek do czyszczenia i pielęgnacji posadzek. W chwili obecnej 80% produkcji sprzedawane jest na rynek europejski. Pozostała produkcja trafia na rynki całego świata. IPC oferuje dwie linie urządzeń czyszczących: profesjonalną oraz specjalistyczną - premium dla bardzo wymagających klientów. Wysoka jakość i wydajność urządzeń produkowanych przez firmę oraz rozwinięta ogólnoświatowa sieć dystrybucji pozwala rozwiązać wszystkie problemy klientów związane z czyszczeniem i pielęgnacją posadzek. IPC potrafi tworzyć wartość dodaną dla dystrybutora jak i klienta końcowego, zarówno pod względem korzyści ekonomicznych wynikających z użytkowania maszyn Gansow jak i ich jakości. Dzięki szczegółowym badaniom oraz szczególnej dbałości o ergonomię, zmywarki i zamiatarki Gansow są bezpieczne i przyjazne w użytkowaniu. Szeroka gama akcesoriów dodatkowych poszerza zakres stosowania maszyn oraz zapewnia możliwość pełnego wykorzystania zalet naszych urządzeń.  IPC spełnia normy UNI EN ISO 9001:2000.

  • siedziba IPC Gansow
  • fabryka
  • laboratoria
  • zmywarki i zamiatarki prezentacja

 Nasze Serwisy

strzalka
Profesjonalne maszyny czyszczące Mycie i czyszczenie cystern i zbiorników Odkurzacze Przemysłowe i Specjalistyczne Coynco www.ipcportotecnica.pl www.elektrowniapv.pl